ice Watch - zegarek idealny

Ice WATCH - obejrzyj wszystkie kolekcje i wybierz swoje modele. 

Przeczytaj więcej

Zegarki Błonie - dla znawców

Błonie - nowy model Zegarek BŁONIE BH300


Przeczytaj więcej

Daniel Wellington - jaki wybrać zegarek

Daniel Wellington – ponadczasowe i eleganckie zegarki dla każdego. Powstanie marki wiąże się z ciekawą historią. Założyciel firmy, Filip Tysander, spotkał intrygującego angielskiego dżentelmena, o nienagannym stylu. Nosił on zegarki w klasycznym stylu retro, na wyblakłych paskach NATO. Filip Tysander zainspirowany oryginalnym stylem Daniela Wellingtona stworzył elegancki, płaski zegarki, prosty w wyglądzie, który będzie się doskonale prezentował do każdego stroju.

Zaletą zegarków Daniel Wellington jest możliwość samodzielnej wymiany pasków. Do każdego kupionego zegarka dostaniesz specjalne narzędzie. Dzięki niemu łatwo i szybko będziesz mógł zmienić zegarek z eleganckiego na sportowy. Ale zanim zaczniesz zmieniać paski, wybierz swój model. Masz do wyboru klika koper i rozmiarów:

Przeczytaj więcej

VOSTOK - Historia ma znaczenie. Zegarki dla poszukiwaczy prawdziwych przygód!

Vostok to marka zegarków,

których pierwsze modele zostały wyprodukowane w1942 roku w ZSRR. W 2003 roku firmy Vilnius Koliz i Chrystopol Watch podpisały kontrakt zakładając firmę Koliz Vostok. Celem tego przedsięwzięcia było stworzenie nowej serii zegarków, które miały łączyć współczesny design i doskonałą jakość. Tak powstała nowa marka zegarków VOSTOK-Europe, której siedziba mieści się obecnie na Litwie.

Przeczytaj więcej

Nowości VOSTOK w naszym Salonie

Przeczytaj więcej

Dzień Taty - 23 czerwca

Przeczytaj więcej

Konkurs Ice Watch

Przeczytaj więcej

Nowa kolekcja ICE Watch DUO

Test123

Przeczytaj więcej
TU

Zapisz się do naszego newslettera